aktualizováno: 09.12.2019 17:51:06 

2013

23.2. – Blatno – Plnění odznaků odbornosti

  • Kutil, kronikář, preventista, preventista junior, záchranář, zdravotník, radista

9.3. – Strupčice – Plnění odznaků odbornosti

  • Velitel, cvičitel, strojník

20.4. – Blatno – Všestranná soutěž

  • Přípravka – Boukal, König, Schöppová, Masný, Kovač, Bašková (2. místo)
  • Mladší A – Pavlišová, Shöpp Petr, Reková, Plaček a Kulhánek (2. místo)
  • Mladší B – Kunc, Königová, Dvořáková, Grosskoppfová a Lubová
  • Starší – Buchlovská, Plaček, Lingrová, Hrdá a Grosskopfová (1. místo)

27.4. – Pálení čarodějnic - Strupčice

4.5. – Zájezd do hasičského muzea ve Zbirohu, hvězdárny Žebrák a návštěva SDH v Žebráku

  • Zúčastnění - Kristýna Buchlovská, Kateřina Hrdá, Adéla Hrdá, Petr Shöpp, Pavel Shöpp, Verunka Shöppová, Ondra Boukal, Ondra Vrbka, Kuba Vrbka, Zuzana Luxíková, Tereza Grosskopffová, Michala Grosskopffová, Anežka Königová, Petr König, Aneta Lingrová, Viktorija Pavlišová, Michala Rottová, Klára Rottová, Jiří Lebeda, Martina Reková, Matěj Plaček, Kateřina Zubová, Stanislav Kunc, Matěj Kovač, Patrik Kulhánek a Maruška Bašková
  • Doprovod - Jiří Shöpp, Katka Shöppová, Ion Boukal, Irena Boukalová, Lucie Somolová, Olga Luxíková, Roman Luxík a Alexandra Kulhánková
  • Vedoucí - Karel Kulhánek, Petr König, Klára Kovačová, Dominika Lebedová, Karina Jindrová, René Lenko a Viktorija Pavlišová

18.5. – Soutěž mladých hasičů - Nezabylice

  • Za celý rok naši obsadili 2. místo
  • 5 našich mladých hasičů se probojovalo do krajského kola (postupuje jen 10 z celého okresu)

9.6. – Požární útok - Strupčice

  • Starší 2. místo, mladší 2. místo a přípravka 1. až 4. místo
  • Obdržel Martin Plaček ml. plaketu za skok do rybníka pro topícího se psa.

14.9. - Zahajovací sraz hry Plamen

21.9. - Závody Kalek

  • V mezinárodní konkurenci obsadili naši mladí hasiči 2. a 3. místo

13.10. - Požární útok v Chomutově

  • Letos počasí opět nepřálo a tak byly závody odloženy na neurčito.

9.11. - Sportovní hala Spořice

  • Přijeli jsme s pěti týmy, což v okrese nikdo nemá.
  • Přípravka - 1. místo
  • Mladší - 5., 6. a 9. místo
  • Starší - 1. místo

23.11. - Výlet pro mladé hasiče

  • Navštívil se Zoo Mořský svět a Národní Technické muzeum

20.12. - Mikulášské odpoledne pro hasičské děti na sále hostince TRIO

TOPlist